Vilistlased

 

64. lend 2014 – 24 lõpetajat, klassijuhataja Liia Mark

 

1.  Erki Alliksoo
2.  Allan Bubnovski
3.  Anneli Haljas
4.  Merili Haljas
5.  Ardi Kaaristo
6.  Egle Kons
7.  Kristofer Korde
8.  Kätlin Kõva
9. Gerli Kund
10. Priit Kunnus
11. Sven Lätt
12. Jaan Lendsaar
13. Kätlin Nedo
14. Kristjan Nedo
15. Helena Ojaperv
16. Priit Olle
17. Greete Palgi
18. Veronica Palm
19. Madli-Greete Raud
20. Tea Talupoeg
21. Ermo Talvik
22. Liina Tollimägi
23. Stella Tuvi
24. Marten Viilo


63. lend 2013 – 21 lõpetajat, klassijuhataja Külli Lendsaar

 

1. MERLIN ADASON
2. SANNY-MARY ARMUS
3. AIN BUBNOVSKI
4. KAILI DJOMINA
5. KEVIN EERIK
6. SANDER ERIK
7. KEVIN GROSS
8. RAUNO JALLAI
9. HELINA JANUS
10. JAANA KALLAS
11. LAURA KIVILO
12. JAAN KUND
13. KADRI KÕOMÄGI
14. RASMUS OJAOTS
15. KATRE OJARAND
16. KÄDI PIHOLAAN
17. BIRGIT PIIR
18. ANDRA SARAPUU
19. GETHELIIS TAMBETS
20. RAIN TRAAGEL
21. KRISTIINE VIIARD

62. lend 2012 – 28 lõpetajat, klassijuhataja Eve Kuljus

 

1. Piibe Armus
2. Siim Arras
3. Kaisa Heero
4. Janeli Järvelill
5. Marek Kaljumäe
6. Kertu Kund
7. Rait Kuus
8. Ove Lillmaa
9. Kätlin Link
10.Merilin Morel
11. Ellen Ojaots
12. Henri Ojaperv
13. Nele-Mai Olup
14. Eerik Paas
15. Teele Paur
16. Kristiina Purgi
17. Leegi Põder
18. Karl-Joan Rahusoov
19. Espen Saarniit
20. Liis Sikk
21. Gerda Sinisalu
22. Anneli Sügis
23. Anastassija Zimarina
24. Merili Tiigi
25. Hanna Tohv
26. Swen Tuvi
27. Viljam Valdmaa
28. Peeter Vodi

61. lend 2011 – 33 lõpetajat, klassijuhatajad Küllike Nagel ja Annela Tohv

 

1. Tauri Alliksoo
2. Raiko Aste
3. Kristin Djomina
4. Rein Hirvemäe
5. Raul Juur
6. Laura Kall
7. Jane Kalnapenkis
8. Kersti Kaupo
9. Kristjan Kikkas
10. Anu Kommer
11. Jaanika Kund
12. Merlyn Kund
13. Armin Kuningas
14. Maret Laan
15. Steven Lätt
16. Annika Malnieks
17. Mart Mandel
18. Maarika Märdimäe
19. Berit Olle
20. Age Pant
21. Sander Pild
22. Preet Pillak
23. Kristiina Rand
24. Sille Rebane
25. Piret Rebane
26. Lennart Ruuda
27. Karin Sabalisk
28. Liina Skuin
29. Hannes Tasso
30. Olesja Tusova
31. Toomas Tuul
32. Kerstin Uiboupin
33. Teele Vodi

60. lend 2010 – 36 lõpetajat, klassijuhatajad Siina Kall ja Eve Gross

 
  1. Alan Alliksoo
  2. Maive Haak
  3. Meriliis Hirvemäe
  4. Carolin Hussar
  5. Eduard Ivanov
  6. Enna Juhkam
  7. Liisa Juhkam
  8. Meelis Juhkam
  9. Kaija Juur
  10. Siim Kala
  11. Anette Kalnapenkis
  12. Ädi Kaupo
  13. Mattis Kivilätte
  14. Maigi Kõrbe
  15. Kaile Kõva
  16. Meeli Lillemäe
  17. Tiina Lõhmus
  18. Norman Malnieks
  19. Mari Mandel
  20. Mario Muzakko
  21. Liisi Nõlvik
  22. Allar Olesk
  23. Jane Olesk
  24. Piret Palgi
  25. Mihkel-Kristjan Pant
  26. Ainiki Pisukova
  27. Egle Poll
  28. Kein Puhm
  29. Tanel Purgi
  30. Kai Põlgaste
  31. Renna Randoja
  32. Rauno Ruus
  33. Tamar Teemo
  34. Merit Tonkson
  35. Vardo Valli
  36. Janer Vislap

 

59. lend 2009 – 37 lõpetajat, klassijuhatajad Eve Kuljus ja Mati Jõesaar

 

1. Eerika Eensalu
2. Tiina-Maarja Einla
3. Janika Haljas
4. Signe Hanni
5. Auri Juhkam
6. Sigrit Kallas
7. Kadri Kalluste
8. Hedi Kaupo
9. Siim Kera
10. Rudolf Kirch
11. Tuulika Kivest
12. Martin Kivilätte
13. Kadri Kooser
14. Tiina Larionova
15. Taavet Malkov
16. Tamar Muzakko
17. Kertu Mäesaar
18. Triin Mändmets
19. Katre Nagel
20. Joosep Narusk
21. Indrek Niidu
22. Sandra Oppar
23. Tanel Oru
24. Diana Põri
25. Siim Rikas
26. Kaupo Sirel
27. Mari-Liis Tang
28. Kaja Teder
29. Rauno Traagel
30. Sander Tuul
31. Kristjan Utsal
32. Gerda Vaher
33. Maarja Valb
34. Madis Vallimäe
35. Siret Verrev
36. Kerli Viiard
37. Martin Vodi

58. lend 2008 – 35 lõpetajat, klassijuhatajad Heli Kukk ja Liia Mark

 

1. Kadi Arras
2. Kadri Arras
3. Toomas Jagomäe
4. Maarja Juhkam
5. Marten Juhkam
6. Kertu Jõgi
7. Lauri Kalluste
8. Ardi Kalma
9. Kadri Kaupo
10. Jürgen Kaur
11. Kristi Kenk
12. Kadri Kikkas
13. Rando Kommer
14. Jürgen Kuljus
15. Janis Kuus
16. Raido Kuus
17. Eger Lepla
18. Tuuli Lillemäe
19. Liis Maad
20. Alo Mõrd
21. Sirli Nahksepp
22. Gerda Niilo
23. Krislin Nõlvak
24. Tiit Ojamets
25. Johannes Olesk
26. Kersti Pettai
27. Marju Zekker
28. Triin Talupoeg
29. Maaria Teder
30. Alar Trumm
31. Teele Tähe
32. Tõnis Uiboupin
33. Janar Urbanik
34. Allan Viilo
35. Eliis Viljaste

57. lend 2007 – 40 lõpetajat, klassijuhatajad Eve Gross ja Viktor Puolakainen

 

1. Ester Eensalu
2. Inga Fatejeva
3. Anu Hussar
4. Janne Juur
5. Katrina Kalde
6. Anti Kaljumäe
7. Kerti Kera
8. Imre Kivilo
9. Rainer Kommer
10. Kerli Kukk
11. Jaanika Kulešas
12. Kadri Laine
13. Siret Leeland
14. Piia Liivaoja
15. Lauri Lumi
16. Maarek Lumi
17. Karit Mattis
18. Katrin Märdimäe
19. Jane Normann
20. Marko Oppar
21. Sven Oru
22. Raiko Palm
23. Triin Parm
24. Ly Puhm
25. Marian Rand
26. Kristo Randoja
27. Elge Raudik
28. Kristel Rebane
29. Raido Ruus
30. Leen Sarapuu
31. Kärt Säre
32. Robert Säre
33. Taivo Tali
34. Egne Talvik
35. Erki Talvik
36. Marju Teder
37. Diana Teemo
38. Kristi Trumm
39. Maarja Tuul
40. Kertu Vaher

56. lend 2006 – 23 lõpetajat, klassijuhataja Mati Jõesaar

 

1. Maris Juhkam
2. Villu Kahar
3. Signe Karu
4. Helen Kond
5. Martin Krillo
6. Marina Kulikova
7. Priit Kurvits
8. Kaino Kõva
9. Teet Lehes
10. Kaiti Lehiste
11. Stella Lillemets
12. Laura Malkov
13. Kristiina Mark
14. Oliver Niidu
15. Maarja Ots
16. Heiti Post
17. Madis Põri
18. Ave Salumets
19. Martin Sõna
20 Mari Sõrmus
21. Triin Tali
22. Margus Tiigi
23. Sander Välbe

55. lend 2005 – 28 lõpetajat, klassijuhataja Küllike Nagel

 

1. Sirli Hanni
2. Mirek Järv
3. Airi Kalma
4. Maria Kirch
5. Marko Kukk
6. Kristo Kuus
7. Karel Lendsaar
8. Ly Liivaoja
9. Marin Mattis
10. Tauno Mölder
11. Kertti Nagel
12. Kristjan Nagel
13. Mario Narusk
14. Merilin Paap
15. Mario Pajustik
16. Janar Pilt
17. Maarja Ploom
18. Ville Pluum
19. Diana Raudsepp
20. Priit Rebane
21. Tiim Salumägi
22. Merili Trumm
23. Jaanus Tuul
24. Rauno Ulmas
25. Veikko Vaher
26. Maarika Vares
27. Katre Veski
28. Rommi Viitkin

54. lend 2004 – 28 lõpetajat, klassijuhataja Eve Gross

 

1. Ineke Birnbaum
2. Meelis Juhkam
3. Kadri Kall
4. Maigi Kalluste
5. Siret Keldrimägi
6. Liisi Kivilätte
7. Kristjan Koemets
8. Romer Leeland
9. Kati Liiv
10. Siim Lillemets
11. Tõnis Malkov
12. Martin Mark
13. Elle Nagel
14. Merlis Pajustik
15. Taavi Pavlov
16. Priit Pillak
17. Elen Põld
18. Liis Sarapuu
19. Katre Sinisalu
20. Tagne Tähe
21. Helen Talupoeg
22. Toomas Tooding
23. Remo Toomemägi
24. Natalja Toomik
25. Anneriin Truu
26. Jaanika Urbanik
27. Mikk Välbe
28. Liisi-Ly Viitkin

53. lend 2003 – 19 lõpetajat, klassijuhataja Mati Jõesaar

 

1. Kristjan Erik
2. Irja Helm
3. Rain Kiidma
4. Tanel Kund
5. Kristjan Kuus
6. Marget Lainola
7. Kati Meister
8. Yvyan Merzin
9. Eneli Nagel
10. Kristiina Normann
11. Tarmo Parm
12. Terje Parm
13. Eveli Puškina
14. Robert Sikk
15. Tanel Tähe
16. Ailen Teemo
17. Kerli Teesalu
18. Bruno Zahkna
19. Ivar Zekker

52. lend 2002 – 10 lõpetajat, klassijuhataja Mati Jõesaar

 

1. Margus Juhkam
2. Eret Klade
3. Marek Lendsaar
4. Tanel Lind
5. Meelis Mark
6. Priit Ojaperv
7. Kristi Sikk
8. Alar Sing
9. Maija Toomik
10. Merili Truu

51. lend 2001 – 6 lõpetajat, klassijuhataja Eve Kuljus

 

1. Ave Taaler
2. Egerd Pajustik
3. Keio Kõva
4. Kristel Koobakene
5. Kersti Kohtla
6. Signe Keskküla

50. lend 2000 – 21 lõpetajat, klassijuhataja Tiiu Ojala

 

1. Ilmar Helm
2. Aimar Hussar
3. Kadi Jagomäe
4. Egne Kendra
5. Kädi Krillo
6. Elina Kuljus
7. Kadri Melts
8. Helbe Ots
9. Marko Ragul
10. Argo Raudik
11. Rando Raudsepp
12. Kaimar Redi
13. Tuuli Sikk
14. Jane Sikka
15. Aive Soidla
16. Tiiu Turvas
17. Ando Tuul
18. Anneli Uibo
19. Helle Uibokand
20. Keithi Valli
21. Maili Vodi

 

49. lend 1999 – 13 lõpetajat, klassijuhataja Mati Jõesaar

 

1. Triinu Adason
2. Ahti Einla
3. Kristel Koger
4. Krista Kohtla
5. Martin Morel
6. Evelin Paap
7. Marge Piirimägi
8. Erki Ragul
9. Pille Sõrmus
10. Eveli Teesalu
11. Urmas Umbleja
12. Kristi Valk
13. Kätlin Valli

48. lend 1998– 21 lõpetajat, klassijuhataja Ene-Külli Lokk

 

1. Kairi Aasa
2. Keiu Einla
3. Marek Glõsenko
4. Eleri Jõemets
5. Karin Jõgeva
6. Raigo Kiidmaa
7. Elar Kutsar
8. Kristi Kuus
9. Maris Künnapuu
10. Õnne Laas
11. Mirjam Lõhmus
12. Kaimar Metsik
13. Mariana Mölder
14. Marek Ojala
15. Piret Ojaperv
16. Veiko Pilve
17. Ele Prants
18. Marko Sõna
19. Mailis Teppo
20. Tarmo Toomsalu
21. Annika Trumm

47. lend 1997– 22 lõpetajat, klassijuhataja Eve Kuljus

 

1. Evelin Aasa
2. Anu-Mai Allikas
3. Marek Birnbaum
4. Signe Einla
5. Vello Hinn
6. Kaili Härm
7. Tiit Jagomäe
8. Kerli Kallas
9. Maarika Kulesas
10. Heiki Laasik
11. Arne Leelanss
12. Andrus Needo
13. Enno Olesk
14. Mait Parv
15. Ane Purgas
16. Jana Raudvassar
17. Ruta Sisas
18. Kristjan Säre
19. Egne Sööt
20. Klaarika Tammi
21. Annika Toots
22. Laivi Vodi

46. lend 1996– 19 lõpetajat, klassijuhataja Siina Kall

 

1. Annika Ader
2. Martin Aim
3. Kadri Borga
4. Helerin Hermann
5. Kristi Kauts
6. Piret Lepson
7. Teo Niklus
8. Terje Piiling
9. Tuuli Pilt
10. Aili Soidla
11. Jaak Stratilatov
12. Tiina Teder
13. Priit Turvas
14. Urmo Uiboleht
15. Mariko Vahtra
16. Helle Hallop
17. Margus Kuus
18. Kaire Tagen
19. Signe Toots

45. lend 1995– 27 lõpetajat, klassijuhataja Urve Jõesaar

 

1. Hannes Hagu
2. Meelis Havakats
3. Elle Helm
4. Pille Hermann
5. Marili Hinn
6. Hele Kamarin
7. Lehar Kohtla
8. Terje Kohtla
9. Anne-Mai Kuuse
10. Anneli Kõiv
11. Albert Kõivumägi
12. Piret Lehes
13. Meelis Lõhmus
14. Anu Metsaots
15. Jan Ojala
16. Marika Ossimova
17. Maret Parv
18. Airika Pilt
19. Sirly Sikk
20. Taavi Sikk
21. Kristi Tammi
22. Eve Tõnison
23. Pilvi Valdmaa
24. Ere Valgemäe
25. Merike Slavin
26. Helle Kamarin
27. Liilia Koppel

44. lend 1994– 22 lõpetajat, klassijuhataja Linda Potolovskaja

 

1. Aire Allikas
2. Margus Frey
3. Aarne Hallop
4. Kerti Kaselaan
5. Janar Kattai
6. Jandra Keir
7. Kairi Kodas
8. Regina Kohtla
9. Karen Kuldnokk
10. Terje Kund
11. Helena Lehes
12. Veronika Nagel
13. Margus Parv
14. Eve Raudvassar
15. Merle Rebane
16. Mari Lehes
17. Janne Sarapuu
18. Kristel Stratilatova
19. Moonika Tali
20. Urmo Udu
21. Tiina Uibokand
22. Ester Valgemäe

43. lend 1993– 21 lõpetajat, klassijuhataja Mati Jõesaar

 

1. Monika Einla
2. Sille Heero
3. Jaak Helm
4. Kairit Kais
5. Rando Kall
6. Andres Kranich
7. Kurmet Kuldnokk
8. Merle Liiv
9. Ruve Moor
10. Margus Mägiste
11. Triinu Mändik
12. Annely Ots
13. Aire Pindis
14. Pille Prants
15. Tiit Sikk
16. Silja Soodla
17. Kalle Sõrmus
18. Liia Taaler
19. Margit Tepaskent
20. Kaire Toots
21. Taavi Turvas

42. lend 1992– 22 lõpetajat, klassijuhataja Heiki Ojala

 

1. Mati Ader
2. Ivar Haabsaar
3. Erle Helm
4. Piret Hõim
5. Mare Jagomäe
6. Aimar Jõgeva
7. Heli Kamarin
8. Triinu Karu
9. Toomas Kikkas
10. Aiveli Kinsigo
11. Margit Kõiv
12. Margit Lõiv
13. Marika Nassar
14. Tuuli Otsaru
15. Margo Poldov
16. Margus Puhm
17. Rutt Riitsaar
18. Ingrid Rikas
19. Lyana Sonne
20. Ülle Valle
21. Daily Varik
22. Romet Võsokovski

41. lend 1991– 28 lõpetajat, klassijuhataja Tiiu Ojala

 

1. Tiit Adason
2. Kadri Hark
3. Kalle Heero
4. Heiki Hinn
5. Anita Hirv
6. Even Hummal
7. Rain Helistve
8. Maris Jõesaar
9. Tiina Järvepera
10. Marelle Jõgi
11. Tõnis Katsep
12. Kristel Kaselaan
13. Rain Kivilo
14. Ille Kunnus
15. Ülle Kriiva
16. Kaimar Kõivoste
17. Kaja Lobin
18. Tarmo Lõiv
19. Piia Prants
20. Laivi Puskina
21. Maris Puusepp
22. Pilvi Puustusmaa
23. Tiiu Reha
24. Anita Sõrmus
25. Toomas Sikk
26. Eve Teder
27. Toivo Turvas
28. Roman Võsokovski

 

40. lend 1990– 14 lõpetajat, klassijuhataja Ülle Sõna

 

1. Aigi Helm
2. Angela Jagomäe
3. Jaana Järv
4. Pille Kapp
5. Ülle Kikkas
6. Inge Laan
7. Jana Otsatalu
8. Maiken Plaks
9. Tiiu Prükk
10. Jaanika Sarapuu
11. Anneli Sarik
12. Kai Sõna
13. Katrin Tarraste
14. Annika Variksaar

 

39. lend 1989– 23 lõpetajat, klassijuhataja Küllike Nagel

 

1. Jaak Turvas
2. Jaanus Aim
3. Aigi Heero
4. Margo Hurt
5. Erik Jõgi
6. Lauri Kaaristo
7. Tarmo Kall
8. Peep Kinsiver
9. Hille Kriiva
10. Merje Laan
11. Tea Kund
12. Margit Mehilane
13. Katrin Mägiste
14. Margus Müürsepp
15. Anzelika Nosova
16. Annika Nurm
17. Aili Paat
18. Pille Piholaan
19. Toomas Puškin,
20. Anu Reha
21. Inge Saaremaa
22. Aire Valt
23. Ülvi Mets

38. lend 1988– 28 lõpetajat, klassijuhataja Vambola Markna

 

1. Elina Hummal
2. Elje Helm
3. Merle Liivik
4. Tiiu Adason
5. Veiko Haller
6. Tiina Halmann
7. Pille Juhkam
8. Tiivi Kartsep
9. Andrus Kiudorv
10. Liina Kõva
11. Anu Liiv
12. Tarvi Mändik
13. Jana Nassar
14. Hille Otsatalu
15. Piia Paat
16. Ivar Parman
17. Kersti Prants
18. Urmas Puusepp
19. Helge Riitsaar
20. Ruth Rull
21. Hille Saarna
22. Madis Soesoo
23. Riina Sõnna
24. Tiia Teras
25. Kalmer Toom
26. Urve Uiboleht
27. Ene Ummelik
28. Kaire Vuks

37. lend 1987– 32 lõpetajat, klassijuhatajad Karin Aarna ja Mati Jõesaar

 

1. Aimur Birnbaum
2. Koidula Hakk
3. Inge Hummal
4. Peeter Jagomäe
5. Tiina Jõgi
6. Viive Kalev
7. Liivi Kalk
8. Rein Kannumäe
9. Urmas Kiudorv
10. Ralf Kivilo
11. Tiia Kodas
12. Madis Kukumägi
13. Kalmer Kärblane
14. Jaana Käämbre
15. Kuido Külm
16. Krista Luisk
17. Heili Mehilane
18. Raul Nedo
19. Annika Niidu
20. Piret Palm
21. Marko Pann
22. Helen Pild
23. Jaanus Puskin
24. Kairit Puusepp
25. Liili Põder
26. Evar Riitsaar
27. Ive Sander
28. Selgur Sepp
29. Antonina Smorodina
30. Ada Sõna
31. Maiu Tamm
32. Alar Utsal

36. lend 1986– 37 lõpetajat, klassijuhatajad Linda Potolovskaja ja Eve Kuljus

 

1. Ada Alliksoo
2. Andres Alliksoo
3. Marko Hinn
4. Merike Juhkam
5. Jana Jõgi
6. Tiina Jõgi
7. Jaanus Kikkas
8. Katrin Kindsigo
9. Karin Kits
10. Risto Kukk
11. Eve-Mai Kuus
12. Urmas Lang
13. Diana Lepp
14. Marika Liiv
15. Tiina Lillemets
16. Ester Luga
17. Tiit Lõhmus
18. Airi Ojamets
19. Margit Olesk
20. Ardi Paur
21. Piret Pedak
22. Marje Pungits
23. Anneli Põder
24. Marika Sarapuu
25. Anneli Sikk
26. Helgret Tasso
27. Terje Temberg
28. Janek Toots
29. Tiina Toots
30. Ülle Truija
31. Silja Truu
32. Ülle Uibokand
33. Maiu Uibopuu
34. Jaanus Variksaar
35. Andrus Solom
36. Arno Ojamets
37. Jana Kammer

35. lend 1985– 34 lõpetajat, klassijuhatajad Elsa Hillep ja Anastasia Mehik

 

1. Alge Aher
2. Tiiu Eensalu
3. Imbi Halmann
4. Kaja Hirvemäe
5. Siiri Heliste
6. Raivo Jänesmägi
7. Aivar Kallas
8. Liilia Kallas
9. Ülar Kalnapenkis
10. Aare Kanistik
11. Viivika Kasemaa
12. Arvi Kodas
13. Margus Kukk
14. Mairi Kõrvel
15. Piia Lehes
16. Evelin Lokk
17. Õnne Lokk
18. Kaja Luha
19. Külli Maad
20. Malle Paat
21. Tarmo Piirisild
22. Riina Potolovskaja
23. Anneli Raudik
24. Vaire Rikas
25. Maria Sarik
26. Mati Seim
27. Merje Sillaste
28. Hiie Sulu
29. Ie Zeno
30. Vahur Zuppur
31. Aivo Teesalu
32. Kaja Linnas
33. Heiki Palok
34. Esta Variksaar

34. lend 1984– 39 lõpetajat, klassijuhatajad Aive Puutka ja Mati Jõesaar

 

1. Maia Adson
2. Ulvi Allik
3. Helle Andruse
4. Tiina Hillep
5. Esper Ilm
6. Mart Juhkam
7. Piret Jõesaar
8. Aili Jääger
9. Kati Kalde
10. Are Kattai
11. Elle Kaur
12. Kalli Kauts
13. Aime Kivi
14. Ülle Kranich
15. Jaanus Kuiv
16. Ebe Kukk
17. Helle Külaots
18. Rando Lehes
19. Romet Lepla
20. Evi Mattis
21. Liidia Mattis
22. Rein Org
23. Ange Partsioja
24. Elje Piller
25. Kalle Pilt
26. Ülle Puustusmaa
27. Aive Pärnapuu
28. Hille Rebane
29. Aare Salmistu
30. Raivo Semjonov
31. Rein Sõnna
32. Anre Zeno
33. Aivi Tamm
34. Ülar Truu
35. Eve Umbleja
36. Aigar Vaher
37. Piret Variksaar
38. Andres Veski
39. Esta Salmistu

33. lend 1983– 49 lõpetajat, klassijuhatajad Siina Kall ja Liina Melts

 

 

1. Andu Adson
2. Sirje Agar
3. Tiina Ernits
4. Siiri Haga
5. Ruth Haller
6. Madis Juhkam
7. Aime Kalamees
8. Viivika Kaljumäe
9. Kaie Kalkun
10. Tea Kattai
11. Meelis Kaupo
12. Urve Kaur
13. Erki Keel
14. Raul Kivilo
15. Toomas Kinsiver
16. Raivo Kranich
17. Kaie Kuusealune
18. Krista Kunnus
19. Meelis Kunnus
20. Tiina Kõiv
21. Vahur Külm
22. Kalmer Lehes
23. Lehar Liivik
24. Tiia Lõhmus
25. Anne Markna
26. Annika Nedo
27. Liivia Ojasoo
28. Ain Org
29. Andres Parv
30. Raja Peelo
31. Diana Pihus
32. Margus Pungits
33. Aivar Pärnapuu
34. Riina Rõõmusoks
35. Vaike Seim
36. Taima Sepp
37. Aigi Tamm
38. Ly Teder
39. Ruta Truija
40. Margus Truup
41. Ivi Udras
42. Ain Udumäe
43. Reet Vahermets
44. Kaja Verhogljadova
45. Koit Üle
46. Andres Avila
47. Tiiu Kallas
48. Marina Ojaste
49. Jaanus Solovjev

32. lend 1982– 56 lõpetajat, klassijuhatajad Vambola Markna ja Laine Toots

 

1. Agur Alliksoo
2. Inge Bendi
3. Aldur Eensalu
4. Riina Erik
5. Tiiu Erik
6. Taavi Haring
7. Maarika Hiide
8. Õnne Hirve
9. Ülle Hõbesaar
10. Viivi Jaanioja
11. Lea Jaaska
12. Avo Jagomäe
13. Maia Jänes
14. Olga Kandle
15. Margus Keerma
16. Silli-Mai Kendra
17. Ene Kera
18. Helle Kikas
19. Külli Kikas
20. Kaupo Kindsigo
21. Urve Kivipõld
22. Urmas Kommer
23. Liivi Kopli
24. Ruta Kuuse
25. Kalmer Kõlli
26. Ruta Kõosaar
27. Heli Land
28. Aigar Lumi
29. Uno Lätting
30. Maimu Melts
31. Maret Melts
32. Piret Mägiste
33. Ene Partsioja
34. Ruta Paur
35. Ülle Pedak
36. Avo Pettai
37. Tea Raudik
38. Piret Rist
39. Aili Ruusamäe
40. Sunne Ruus
41. Ene Seim
42. Silja Zaikova
43. Ave Teesalu
44. Erika Tohv
45. Lily Tõugjas
46. Indrek Veski
47. Roman Viilo
48. Ruta Virk
49. Luule Kalev
50. Aidi Krillo
51. Gennadi Orhidejev
52. Jana Pann
53. Urmas Ziugand
54. Merike Ziugand
55. Külli Traagel
56. Riima-Valentina Truija
Õhtukeskkoolis 11 lõpetajat:

1. Helve Koobakene
2. Enn Kuljus
3. Inge Luisk
4. Jaan Luisk
5. Andres Nagel
6. Madis Ojamets
7. Üllar Põder
8. Mati Rebane
9. Evald Täht
10. Made Täht
11. Merike Vaher

31. lend 1981– 47 lõpetajat, klassijuhatajad Mati Jõesaar ja Väino Suurpere

 

1. Riina Adason
2. Terje Agar
3. Kalev Alaniit
4. Madis Elismäe
5. Tiiu Glaser
6. Peeter Hillep
7. Elle Kalamees
8. Andres Kaup
9. Merike Keir
10. Laine Kodas
11. Lea Kommer
12. Lilian Kuuse
13. Kersti Kõosaar
14. Kaja Külm
15. Sirje Künnapuu
16. Liia Kütte
17. Viktor Larionov
18. Leili Lepassaar
19. Riina Linder
20. Renita Ludvik
21. Elmar Luha
22. Hele Lumi
23. Urmas Markna
24. Andrus Nedo
25. Tea Ojamets
26. Krista Ojaperv
27. Luule Olesk
28. Mati Oppar
29. Silvi Piir
30. Hille Potolovskaja
31. Peep Pruks
32. Eve Põld
33. Andrus Rand
34. Raul Randoja
35. Avo Raudik
36. Aita Rebane
37. Aulis Saarnits
38. Lily Saarniit
39. Alvar Soesoo
40. Viimi Ziugand
41. Miia Taniel
42. Andrus Tigane
43. Reet Viitkin
44. Irmen Vorotsova
45. Kalmer Hinn
46. Sirje Piitsepp
47. Külli Seim
Õhtukeskkoolis 8 lõpetajat:

1. Ilmar Juur
2. Tamara Kohtla
3. Vilbert Kuus
4. Heinar Leelanss
5. Leo Lillmaa
6. Kalev Nahksepp
7. Kaja Toots
8. Ulvi Ziugand

30. lend 1980– 49 lõpetajat, klassijuhatajad Siina Kall ja Liina Melts

 

1. Ege Glaser
2. Reet Glaser
3. Rita Glaser
4. Maarika Haring
5. Viive Hummal
6. Helbe Horn
7. Kadi Härmand
8. Riina Juhkam
9. Urmas Juhkam
10. Külli Kauts
11. Külli Kanarik
12. Ene Kuljus
13. Merike Kuljus
14. Urve Kommer
15. Andres Kõiv
16. Mervi Lauk
17. Kaja Lillemets
18. Lea Lillipuu
19. Kennu Lõhmus
20. Väino Lätting
21. Riia Mets
22. Jaak Niidu
23. Tiit Niilo
24. Ülle Nopri
25. Üllar Ojasoo
26. Maarika Olesk
27. Rutt Olesk
28. Viive Olesk
29. Ave Orav
30. Külli Orava
31. Liia Paat
32. Erki Palm
33. Eve Palm
34. Malle Pedak
35. Siiri Peelo
36. Ilme Plaado
37. Iige Ruus
38. Anatoli Sagorski
39. Reet Saks
40. Kaie Sarapuu
41. Vambola Savi
42. Ingrid Sillaots
43. Svetlana Zaikova
44. Tiiu Zirk
45. Merike Tammi
46. Vainu Tamberg
47. Tiia Tint
48. Iivi Tähe
49. Ülle Vesper

 

29. lend 1979. a. – 49 lõpetajat klassijuhatajad Vambola Markna ja Saima Kera

 

1. Juta Alaniit
2. Liivia Ilves
3. Maarika Janter
4. Heili Järve
5. Alar Kattai
6. Tõnu Kattai
7. Ülle Kattai
8. Kalev Kommer
9. Erna Kroosik
10. Helve Kukk
11. Riina Leek
12. Lea Lehtla
13. Jaanus Lendsaar
14. Kaia Leosk
15. Helbe Loigu
16. Aarne Lumi
17. Inge Meresaar
18. Tiiu Ojamets
19. Margus Olesk
20. Riina Olesk
21. Ulvi Ots
22. Ülle Ots
23. Marnet Peelo
24. Andrus Peterson
25. Eve Pihus
26. Eda Pild
27. Ilse Pilt
28. Pille-Riin Pilt
29. Koidula Pilv
30. Henn Pruks
31. Valje Pukk
32. Tiiu Põld
33. Rutt Rebane
34. Rain Rikas
35. Marina Roost
36. Ruth Saarniit
37. Tiiu Sau
38. Aili Seim
39. Ivar Säre
40. Hugo Säre
41. Reet Sügis
42. Kalmer Zahkna
43. Luule Tasso
44. Lea Teder
45. Anneli Tigane
46. Aarne Truu
47. Juta Udras
48. Anni Viirlaid
49. Urmas Vijar
Õhtukeskkoolis 8 lõpetajat:

1. Asti Aia
2. Ago Liiv
3. Ago Raudvassar
4. Kalju Raudvassar
5. Asta Kaske
6. Helju Ots
7. Liidia Pavlova
8. Ly Verrev

28. lend 1978. a. – 57 lõpetajat klassijuhatajad Linda Potolovskaja ja Liina Melts

 

1. Reet Eensalu
2. Hille Erik
3. Maia Erik
4. Siiri Ermel
5. Silver Graf
6. Helgi Ilves
7. Rein Ilves
8. Riina Juk
9. Tiiu Juur
10. Merle Jänes
11. Tiina Kaabel
12. Kai Kann
13. Aare Kaur
14. Margus Kaur
15. Õie Kaur
16. Üllar-Urmas Kera
17. Heli Kindsiko
18. Aivar Kohtla
19. Rein Kraani
20. Ain Krillo
21. Lea Krillo
22. Helli Kuus
23. Inga Kuljus
24. Juku Kõiv
25. Ene Leosk
26. Urmas Liiv
27. Mati Luht
28. Rita Luik
29. Ahto Luisk
30. Aivo Lukk
31. Külli Luts
32. Riina Lätte
33. Liia Lätting
34. Indrek Lüübeck
35. Rita Mets
36. Kaja Niilo
37. Merike Otsa
38. Inga Palojärv
39. Eve Pild
40. Liivia Puusepp
41. Eve Põld
42. Ülo Püvi
43. Evi Raha
44. Ene Saal
45. Uulo Sirel
46. Helve Sulumäe
47. Evelin Säälits
48. Hele Ziugand
49. Siiri Ziugand
50. Eike Tammet
51. Liia Tigane
52. Anu Trumm
53. Mare Trummal
54. Kalmer Truup
55. Urve Tuvi
56. Pille Ugur
57. Ülo Tamm

Õhtukeskkoolis 7 lõpetajat:

1. Alli Aasa
2. Ülle Korving
3. Evi Nurmetalo
4. Andres Ots
5. Liidia Parv
6. Nelli Sepp
7. Arvo Taaler

27. lend 1977. a. – 30 lõpetajat, klassijuhataja Urve Jõesaar

 

1. Hille Juk
2. Ojar Kalnapenkis
3. Ivi Kõlli
4. Iive Lang
5. Jüri Lang,
6. Valentina Larionova
7. Tiina Leosk
8. Helve Luht
9. Aili Melts
10. Asti Olesk
11. Ene Pant
12. Ene Piirisild
13. Maiki Pilv
14. Andres Puusepp
15. Georg Ruuda
16. Aleksandra Smorodina
17. Anu Toots
18. Üllar Tähe
19. Merike Verrev
20. Ülle Vijar
21. Mardu Juhkam
22. Kersti Kikas
23. Hele Kommer
24. Maie Korde
25. Maire Krillo
26. Uno Pant
27. Urve Pild
28. Lea Puksing
29. Ülle Pärg
30. Marju Tuurmann

26. lend 1976. a. – 25 lõpetajat, klassijuhataja Mati Jõesaar

 

1. Hiie Hinn
2. Küllike Hinn
3. Eve Hussar
4. Külli Härm
5. Tiina Jaanioja
6. Rutt Kartsepp
7. Heidi Kunnus
8. Kaja Luhtmaa
9. Helle Luik
10. Aadu Ojamets
11. Sirje Ojavere
12. Madis Pant
13. Erki Pilt
14. Aivar Pirnpuu
15. Maie Potsepp
16. Ülle Prants
17. Ester Pärts
18. Riina Rikas
19. Marian Ruuda
20. Ülle Saarniit
21. Ülle Sarapuu
22. Rita Slabodina
23. Liivi Pilv
24. Talvi Luisk
25. Kalmer Lukk

25. lend 1975. a. – 15 lõpetajat, klassijuhataja Liina Melts

 

1. Maret Hussar
2. Kaja Kalmus
3. Mati Kangur
4. Aivar Kelder
5. Lea Künnapuu
6. Heidi Laidvee
7. Aivar Melts
8. Iri Oras
9. Maret Rüüberg
10. Tiiu Sild
11. Romet Sõnna
12. Aili Torp
13. Lia Trumm
14. Astrid Härsing
15. Lembit Juur

24. lend 1974. a. – 20 lõpetajat, klassijuhataja Laine Toots

 

1. Eva Absolon
2. Tiina Härmand
3. Tiina Ilumets
4. Kaie Kalme
5. Aivar Kalnapenkis
6. Ago Keir
7. Margus Koger
8. Arne Lillemets
9. Maria Lillmaa
10. Ülle Lõhmus
11. Ellen Moor
12. Urve Ojamets
13. Peeter Ruuda
14. Eda Suurmägi
15. Heldur Säre
16. Hillar Tint
17. Siiri Tirul
18. Hiie Tiisler
19. Kaimar Tähe
20. Peeter Puusepp

23. lend 1973. a. – 16 lõpetajat, klassijuhataja Mati Jõesaar

 

1. Malle Endla
2. Ellen Hani
3. Hele Horn
4. Ants Keel
5. Ene Kranich
6. Agu Kons
7. Ingrid Lumi
8. Mart Mets
9. Olev Pant
10. Aino Saarniit
11. Aime Zirk
12. Aivar Zahkna
13. Ilmi Tammet
14. Ülo Tiigi
15. Tiiu Toots
16. Kalev Vähi

22. lend 1972. a. – 15 lõpetajat, klassijuhataja Liina Melts

 

1. Heli Härm
2. Aivar Lai
3. Jüri Lõokene
4. Maie Melts
5. Sirje Melts
6. Kaie Mets
7. Nele Niidu
8. Kaja Niidu
9. Ülle Ossip
10. Helga Ruus
11. Lembit Ruus
12. Erene Sepp
13. Vilja Sõnna
14. Eugen Sõrmus
15. Hille Vähi

21. lend 1971. a. – 16 lõpetajat, klassijuhataja Laine Toots

 

1. Eve Härm
2. Viigi Härm
3. Vambola Järvoja
4. Maila Kosarv
5. Ülle Kund
6. Uno Minka
7. Reet Niidu
8. Rutt Niidu
9. Ene Raud
10. Uno Ruus
11. Aleksander Rõõmusoks
12. Sirje Sarapuu
13. Hele Sirel
14. Kaja Sõrmus
15. Peeter Ugur
16. Üllar Viitkar

20. lend 1970. a. – 20 lõpetajat, klassijuhataja Saima Kera

 

1. Kersti Agar
2. Inga Arusalu
3. Kaia Erik
4. Sirje Hinn
5. Ene Kaur
6. Kadrin Kera
7. Lea Kivipõld
8. Roland Kohtla
9. Lehte Kons
10. Hele Maasikas
11. Loreida Mustonen
12. Riina Pild
13. Aare Pärg
14. Ülo Rästa
15. Luile Saarniit
16. Mati Sild
17. Külli Sokk
18. Siiri Sõrmus
19. Veera Zilkina
20. Maia Värss

 

19. lend 1969. a. – 10 lõpetajat, klassijuhatajad Juta Külm, Vambola Markna

 

1. Maire Frei
2. Helju Hämmelberg
3. Kaja Jupets
4. Mati Kauts
5. Ly Koger
6. Üllar Kõlli
7. Konar Küppar
8. Manivald Päss
9. Arvo Toots
10. Ilme Feodorova

18. lend 1968. a. – 20 lõpetajat, klassijuhataja Laine Toots

 

1. Heli Adson
2. Kaja Helm
3. Enno Keel
4. Ene Maidla
5. Heli Makke
6. Meeli Niilo
7. Anatoli Nossov
8. Eve Ojamets
9. Hele Pihus
10. Heinar Pirnpuu
11. Sirje Pirnpuu
12. Helbe Rikas
13. Ago Ruus
14. Elviira Sepp
15. Lembit Sikk
16. Anton Solbaja
17. Raivo Sõna
18. Liivi Tamm
19. Evi Temberg
20. Maie Viitkin

17. lend 1967. a. – 7 lõpetajat, klassijuhataja Leonid Erik

 

1. Külli Aasa
2. Hanno Hinn
3. Uno Ilm
4. Varju Keir
5. Toivo Lang
6. Viivi-Liia Lind
7. Avo Petri

16. lend 1966. a. – 13 lõpetajat, klassijuhataja Velda Palo

 

1. Varbola Borga
2. Helga Horn
3. Külli Kivirand
4. Marina Kupavtsev
5. Kalju Kägo
6. Helli Müürsepp
7. Agu Orula
8. Ele Puustusmaa
9. Mati Purge
10. Vaike Tasso
11. Alja-Lea Truu
12. Elve Truup
13. Mari-Kaja Unt

15. lend 1965. a. – 8 lõpetajat, klassijuhataja Heino Tint

 

1. Evi Endla
2. Avo Jupets
3. Enno Olesk
4. Aare Pütsepp
5. Vaino Raasild
6. Külli Sareal
7. Kadi Sõrmus
8. Ene Viitkin

Õhtukeskkoolis – 8 lõpetajat:

1. Hilja Aasa
2. Viiu Adson
3. Heino Kaljuvee
4. Aimi Müürsepp
5. Taimi Olesk
6. Leili Toom
7. Oskar Truu
8. Ene Värss

 

14. lend 1964. a. – 8 lõpetajat, klassijuhataja Elsa Hillep

 

1. Külli Adson
2. Heli Allikmaa
3. Helve Hussar
4. Tiiu Pung
5. Aivi Rihm
6. Anu Saareleht
7. Kersti-Mall Saarniit
8. Reet Uibo

 

13. lend 1963. a. – 17 lõpetajat, klassijuhataja Laine Toots

 

1. Ülle Aim
2. Ene-Külli Hallop
3. Zinaida Hanimägi
4. Andre Härm
5. Tõnis Kenk
6. Egon Lang
7. Liivi Leeland
8. Viivi Läve
9. Elle Morel
10. Elvi Needo
11. Taimi Oppar
12. Enn Pihla
13. Aave Sokk
14. Virve Tasso
15. Inge Teesalu
16. Helgi Tigasson
17. Asta Uibokand

 

12. lend 1962. a. – 16 lõpetajat, klassijuhataja Elfriede Umbleja

 

1. Enn Haabsaar
2. Enn Hussar
3. Markiina Hämmelberg
4. Endla Land
5. Lea Lõiv
6. Mare Olesk
7. Viivi Ossip
8. Vaike Pihus
9. Helju Põder
10. Veera Põder
11. Irja Pärg
12. Avo Pütsep
13. Külli Pütsep
14. Hans Sareal
15. Hele Soodla
16. Virve Viimsalu

11. lend 1961. a. – 14 lõpetajat, klassijuhataja Helga Rand

 

1. Maia Aassaare
2. Koit Haugas
3. Liivia Hirv
4. Asta Ivask
5. Ülo Kosarv
6. Evi Lang
7. Mare Lumi
8. Leila Maidla
9. Voldemar Mõtus
10. Saima Pehlak
11. Aino Pütsepp
12. Helve Siegert
13. Ahto-Madis Suija
14. Ilme Truup

 

 

10. lend 1960. a. – 27 lõpetajat, klassijuhataja Helgi Uibo

 

1. Lembit Atspool
2. Ants Einola
3. Loori Haljasmets
4. Henn Hollo
5. Lembit Hollo
6. Toivo Hõrak
7. Pärja Keldrimägi
8. Silvia Kivirand
9. Helbe Kõiv
10. Milvi Kõosaar
11. Tõnu Laas
12. Viivi Laidver
13. Mati Lehtme
14. Loit Luik
15. Uno Olesk
16. Viivi Ots
17. Viivi Plaado
18. Leida Rannula
19. Eili Seim
20. Malle Sild
21. Erich Sniker
22. Eva Suija
23. Heino Zekker
24. Peeter Zeno
25. Nadezda Zimin
26. Elmar Truu
27. Olavi Vananurm

 

9. lend 1959. a. – 21 lõpetajat, klassijuhataja Laine Toots

 

1. Viivi Atspool
2. Tiiu Edula
3. Olev Haljasorg
4. Asta Härm
5. Aime Jeedas
6. Mati Kenk
7. Valentine Kuuse
8. Eha Kõlli
9. Tiiu Madisson
10. Maimu Mark
11. Aino Muiste
12. Tiiu Randmäe
13. Ilse Pakler
14. Kaja Pild
15. Mare Sari
16. Juta Sokk
17. Eha Tammi
18. Malle Tigasson
19. Ilse Uibokand
20. Ivan Uustalu
21. Valentine Liire

8. lend 1958. a. – 25 lõpetajat, klassijuhataja Ermine Ludvik

 

1. Viktor Bulin
2. Helle Haabsaar
3. Heino Hirv
4. Aare Hollo
5. Aive Juhkam
6. Elvi Kaarma
7. Asta Kala
8. Ants Kallas
9. Leida Kaup
10. Kalju Kenk
11. Aini Kera
12. Maia Madisson
13. Helju Mõttus
14. Helju Mängli
15. Einar Pant
16. Maimu Pihla
17. Vello Pilt
18. Vello Rebane
19. Paul Roostik
20. Tiina Roosenthal
21. Eha Ruusamäe
22. Maret Saar
23. Juha Taim
24. Ülo Tiganik
25. Ilse Rakler

 

7. lend 1957. a. – 20 lõpetajat, klassijuhataja Maimu Ainver

 

1. Maimu Ago
2. Erna Ausin
3. Lembit Bendi
4. Olev Hummal
5. Helene Kala
6. Nikolai Kuuse
7. Viivu Kõrbe
8. Leili Lõiv
9. Mati Majas
10. Nikolai Mehilane
11. Heino Mets
12. Jaan Mõttus
13. Aino Männik
14. Ülo Oppar
15. Aime Palm
16. Helju Pihus
17. Valdeko Raudpuu
18. Mati Tiisler
19. Heikki Toom
20. Karl Truu

 

6. lend 1956. a. – 25 lõpetajat, klassijuhataja Laine Toots

 

1. Elle Albert
2. Evald Hakk
3. Lehti Hillep
4. Hele Hirv
5. Mart Kadaja
6. Aino Kallus
7. Mart Kraav
8. Tiina Kraav
9. Luule Kuningas
10. Valentine Küttis
11. Valentine Lillemägi
12. Heili-Maret Masik
13. Lembit Majas
14. Karl Ojamets
15. Malle Ots
16. Milvi Puusepp
17. Leida Põldsam
18. Tõnis Rauba
19. Ilme Ruus
20. Valve Sander
21. Lea-Helle Tombak
22. Milvi Tsahkna
23. Osvald Valgemäe
24. Viljar Viitkin
25. Mare Voovere

 

5. lend 1955. a. – 24 lõpetajat, klassijuhataja Malle Kreutzberg

 

1. Milvi Haabsaar
2. Maire Härm
3. Eha Juhkam
4. Elsa Keel
5. Helju Kuldnokk
6. Liivia Majas
7. Nigul Meremäe
8. Maria Mikk
9. Vello Nassar
10. Ilme Ots
11. Helju Peterson
12. Marie Piholaan
13. Jalo Puustusmaa
14. Anni Salu
15. Enno Seim
16. Lembit Truija
17. Õie Trummal
18. Ester Truu
19. Agnia Tsirel
20. Olga Tulik
21. Voldemar Türkson
22. Loola Verrev
23. Hilja Viimsalu
24. Heino Vungi

 

4. lend 1954. a. – 17 lõpetajat, klassijuhataja Nikolai Lump

 

1. Leida Grüner
2. Taimi Hakk
3. Helju Jaaska
4. Heino Juur
5. Kalju Kenk
6. Õie Mee
7. Õilme Nagel
8. Lui Niilo
9. Aadu Ojaperv
10. Valdeku Pilt
11. Taimi Sikk
12. Juta Sareal
13. Ilme Sander
14. Reseta Tagel
15. Tönu Taim
16. Leopold Tiisler
17. Milde Valmar

 

3. lend 1953. a. – 11 lõpetajat, klassijuhaja Saima Kera

 

1. Vello Agar
2. Vaino Hussar
3. Liidia Kera
4. Salme Morel
5. Aleksandra Männik
6. Hedvig Needo
7. Pille Sild
8. Helbe Toom
9. Maria Tubli
10. Lea Vaarmets
11. Silvia Voovere

2. lend 1952. a. – 13 lõpetajat, klassijuhataja Aleksandra Petðnikova

 

1. Eugen Hillep
2. Heli Jupets
3. Sale Kahar
4. Rudolf Kallus
5. Väino Kenk
6. Helga Kirsimäe
7. Ilme Orumaa
8. Ahto Pant
9. Helju Pilt
10. Lembit Pilt
11. Leo Valner
12. Nikolai Vetemäe
13. Austra Voss

1. lend 1951. a. – 18 lõpetajat, klassijuhataja Laine Toots

 

1. Liivia Allikmaa
2. Olev Bendi
3. Maimu Erik
4. Erika Härm
5. Kalju Kurvits
6. Liivia Lumi
7. Helju Maidla
8. Eva Nanits
9. Linda Piirmann
10. Aime Pütsepp
11. Aino Rebane
12. Kalju Rohumets
13. Meida Saarniit
14. Marnel Sippol
15. Filaret Talomees
16. Eleonora Tuul
17. Emilie Ugur
18. Lembit Valt

 

 

 

 

 

Comments are closed.