Hoolekogu

Vanemate ja vilistlaste esindajad

1. Kristi Valk       kristi.valk@gmail.com
2. Ruth Mäesaar rmaesaar@gmail.com
3. Ago Keir          agokeir@gmail.com
4. Risto Aim       risto.aim@voru.ee
5. Merle Leibur  merle@kolotsitalu.ee
6. Argo Olesk     argo.olesk@eelk.ee
7. Taavi Tuvike  taavi.tuvike@mail.ee
8. Siiri Mägi       siiri@mons.ee

Õpetajate esindajad

1. Ülle Lepp       ylle.lepp@vastseliina.edu.ee

2. Külli Lendsaar kylli.lendsaar@vastseliina.edu.ee
Õpilasesinduse esindajad
1. Eduard Leibur
2. Triinu Tuvike triinu.tuvike@gmail.com

 

Võru Vallavalitsuse esindaja

1. Urmas Juhkam  urmas@ahjud24.ee

 

Vastseliina Gümnaasiumi hoolekogu moodustamise kord ja töökord 2016

Vastseliina Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Comments are closed.