Hoolekogu

Vanemate ja vilistlaste esindajad

1. Kristi Valk       kristi.valk@gmail.com
2. Ruth Mäesaar rmaesaar@gmail.com
3. Ago Keir          agokeir@gmail.com
4. Risto Aim       risto.aim@voru.ee
5. Merle Leibur  merle@kolotsitalu.ee
6. Argo Olesk     argo.olesk@eelk.ee
7. Taavi Tuvike  taavi.tuvike@mail.ee
8. Siiri Mägi       siiri@mons.ee

Õpetajate esindajad

1. Ülle Lepp       ylle.lepp@vastseliina.edu.ee
2. Liis Sarapuu  liis.sarapuu@vastseliina.edu.ee

Õpilasesinduse esindajad

1. Ave-Liis Kivest  aveliiskivest@gmail.com
2. Melany Regle Langus melanyregle@gmail.com

Vallavalitsuse esindaja

1. Aune Rehema   aune10@hotmail.com

 

Vastseliina Gümnaasiumi hoolekogu moodustamise kord ja töökord 2016

Vastseliina Gümnaasiumi hoolekogu moodustamine

Comments are closed.