Saksa keele laager Sulbis

Posted on: September 27th, 2016 by vastseliinaadmin No Comments

22.-23.septembril toimus Sulbis Roosu talus maakondlik 7ndate klasside saksa keele laager. Osavõtjaid oli Võru koolidest, Antslast ja Vastseliinast. Osavõtu olid endale kindlustanud eelmisel õppeaastal maakondlikul olümpiaadil tublilt esinenud õpilased. Meie koolist olid laagris Brittany, Vanessa Victoria, Jaakop ja Sander.

Esimsel päeval oli kavas sportlik- muusikalised tegevused. Kohe saabudes peale tubadesse jagamist toimus kanuumatk, kus teisi aitasid Jaakop ja Sander. Poisid olid küll märjad, aga aitasid kividele sõitnud kanuusid lahti päästa. Ka ära minnes kallistas Isabelle meie Jaakopit ennastsalgava tegutsemise eest. Õhtul toimusid laulumängud ja lauamängud. Meie õpilased osalesid suure huviga kõigis tegevustes. Teise päeva hommikul tegime plakatit teemal „Mina” ja esitlesime seda. Seejärel viisid Austria vahetusõpetajad läbi kaks tundi mängulisi tegevusi. Olid väga toredad, õppetööle vaheldust pakkuvad kaks tihedat laagripäeva.

Õpilaste arvamused laagrist
Mulle väga meeldis see laager. Eriti tore oli kanuumatk ja ja ka Austria õpetajate tund. Selliseid laagreid võiks rohkem olla. Mulle ei meeldinud see, et öörahu algas nii vara ja hommikul pidi ka vara ärkama. Muidu oli laager tore ja seal olid väga head õpetajad. Brittany

Mulle meeldis Sulbi laager, kuna saime seal kanuuga sõita ja vaba aega oli ka piisavalt. Austria õpetajad olid toredad ning tegevused olid samuti okey. Laager oleks võinud isegi pisut pikem olla.
Vanessa

Kokkuvõtte kirjutas