Hoolekogu

Vanemate ja vilistlaste esindajad

1. Kristi Valk       kristi.valk@gmail.com
2. Ruth Mäesaar rmaesaar@gmail.com
3. Ago Keir          agokeir@gmail.com
4. Risto Aim       risto.aim@voru.ee
5. Ott Almann ott.almann@voruvald.ee
6. Inga Leelanss inga.leelanss@voruvald.ee
7. Taavi Tuvike  taavi.tuvike@mail.ee
8. Evelin Turvas evelinturvas@gmail.com

Õpetajate esindajad

1. Ülle Orhidejeva       ylle.orhidejeva@vastseliina.edu.ee

2. Külli Lendsaar kylli.lendsaar@vastseliina.edu.ee
Õpilasesinduse esindajad
1. Anette Lillmaa anettelillmaa@gmail.com
2. Brittany Paat paatbrittany@gmail.com

 

Võru Vallavolikogu esindaja

1. Urmas Juhkam  urmas@ahjud24.ee

 

Võru valla üldhariduskooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord 2019

Vastseliina Gümnaasiumi hoolekogu koosseisu kinnitamine 2020

Comments are closed.