Aasta õpetajad

Kertu Torn on Võrumaa aasta klassiõpetaja. Palju õnne!

Meie kooli õpetaja Kertu Torn on Võru valla aasta klassijuhataja ja õpetaja Geenart Nagel pälvis meie kooli õpilaste lemmikõpetaja tunnustuse. PALJU ÕNNE!

22. veebruaril toimus Vastseliina Rahvamajas Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendatud pidulik vastuvõtt.

2019. aasta hariduselu edendaja on Kristi Pettai.

Teda iseloomustab teiste inimeste eest hoolitsemine, pühendumine oma tööle ja meeskonna arendamisele. Ta on edendanud kooli
ja kogukonna vahelist koostööd, toetanud kolleege mitmekülgse, innovaatilise ning arendava õppetöö korraldamisel. Lisaks igapäevasele õppetööga tegelemisele peab ta äärmiselt oluliseks kaasava hariduse põhimõtteid. Samuti on ta toetanud gümnaasiumi õppe arendamist ja kaasajastamist ning teinud väga tulemuslikku tööd hariduse väärtustamisel. Ta on Võrumaa koolijuhtide juhatuse liige ning aktiivne uute ideede väljapakkuja ja rakendaja.

Geenart Nagelit tunnustati pikaajalise ja mitmekülgse tegevuse eest õpetajana

Vasteliina gümnaasiumi direktor Kristi Pettai pälvis Aasta Haridusijuht 2017 II preemia.

Võrumaa aasta huvijuht 2017 on  Kertu Torn

Vastseliina vald 25 juubeliüritusel pälvisid tunnustuse Vastseliina gümnaasiumi õpetajad Geenat Nagel, Zinaiida Kall, Liia Mark, Terje Mägi.

• Geenart Nagel kuulutati Eesti Tööõpetajate Seltsi auliikmeks.
  • Helju Sarapuu inimeseõpetuse aasta õpetaja 2015

Nimeta

• Küllike Nagel Võrumaa aasta õpetaja 2014.