Oskusainete päev

Posted on: February 7th, 2016 by vastseliinaadmin No Comments

4. veebruaril toimus meie koolis IX oskusainete päev. Viidi läbi neli töötuba erinevatel teemadel:  klaasikojas valmistati ehteid, pulbervärvidega värviti traatidest tehtud lilli, martsipanist meisterdati roose ning niidigraafika tehnikas tikiti  kaarte.  Kohale oli tulnud 13 Võrumaa kooli, iga kooli esindusse kuulus kolm õpilast 5.-6. klassist. Enne töötubade algust toimus kooli aulas kõigile ühine tund, kus rühmadel oli vaja ära tunda 50 töövahendit, mida töötubades kasutatakse. Päev möödus meeleolukalt ja lõppes esimesel tunnil tehtud viktoriini tulemuste teatamisega ning osalejate tänamisega. Tuleval aastal on Võrumaa oskusainete päeval tulemas juubeliaasta. Ootame siis osalejaid  juba X oskusainete päevale!

Pilte sündmusest leiab siit